ÚVODNÍ STRÁNKA|RENOVACE A CENY|ROZPRACOVANÉ VOZY|DOKONČENÉ VOZY|KONTAKTY|UŽIVATELSKÁ SEKCE|

Stavba a renovace veteránů

Renovace a ceny

Uděláme renovaci na klíč

S renovací historických vozidel máme dlouholeté zkušenosti a s pomocí našich ověřených partnerů jsme schopni zajistit kompletní renovaci vozidla na klíč. Většinu prací realizujeme sami. Od odstrojení přes opravy/repase jednotlivých dílů, veškeré karosářské práce, renovace motorů, převodovek, .... až po nastrojení. U našich partnerů zajišťujeme profesionální čalounění, truhlářské práce, lakování, chromování, zinkování a pod. Když nám svěříte kompletní renovaci auta nebudete muset plýtvat čas na schánění subdodavatelů, jejich koordinaci a podobně.
 

Nemlžíme s cenou

Zcela zásadně nechodíme cestou vypočítání nejnižší částky a následného údivu klienta nad tím, jak se konečná suma během celého procesu navýšila. Cena se odvíjí od hodinové sazby 400 - 500 Kč, cenou a kvalitou použitého materiálu,  sazby DPH. Vše závisí na prvním prohlédnutí zakázky a dohodě o výběru konkrétních materiálů. K dalšímu upřesnění rozsahu prací dojde po rozebrání vozu, důkladném očištění jednotlivých dílů a zjištění v jakém jsou stavu. Bez tohoto postupu se nedá odhadnout, jaká bude celková cena renovace.

Sledujte renovaci každý den na našich stránkách

Platby probíhají formou záloh tzv. kreditu, od něhož jsou odpracované hodiny odečítány. Po dokončení zakázky je celková částka vyfakturována a zaplacené zálohy jsou proti této částce započteny.
Každý zákazník obdrží přihlašovací údaje pro přístup do uživatelské části stránek, ve které uvidí aktuální výši zůstatku svého kreditu. Od tohoto kreditu bude každý den odečtena částka za provedené práce na vozidle. Tyto úkony jsou doplněny popisem prací a fotodokumentací. Díky můžete mít detailní přehled v jakém stádiu rozpracovanosti se zakázka nachází a jaká je celková výše nákladů. O každém kroku je tedy klient dostatečně a včas informován tak, aby se mohl na cokoliv zeptat nebo provést kontrolu.
Pro lepší představu doporučujeme vyzkoušet demo přístup do uživatelské sekce který naleznete zde.
Opravdu není v našich silách věštecky uhodnout konečnou cenu před tím, než se vrhneme do práce. Pokusit se ale o to můžete sami nahlédnutím do zakázek, které jsme v minulosti zpracovali.


Copyright © 2010 www.pmautosport.cz. Webdesign by YAMAN